w

Było zimno ale było super

Ach pierwsze nurkowanie z mieszanką EANx38 już za nami. Było zimno ale było super. Jak zawsze w Piechcinie można odprężyć się w świetnej bazie oraz przeprowadzić miłe nurki w równie miłym towarzystwie.

Nurkowanie EANx38

Oczywiście jak zawsze wyjazd do Piechcina to dla nas fajna przygoda. (I chyba za każdym razem są jakieś przygody z GPS’em i się gubimy :P). I tym razem w listopadowy deszczowy dzień. W samochodzie wskaźnik temperatury pokazał 3,5st.C. Komputery nurkowe wskazały 8st.C powietrze i 7st.C woda.

Ach jak to fajnie wygląda, gdy wszyscy w Suchych Skafandrach szli na pomosty a my w piankach.

Niby jeszcze nie tak zimno, ale wskoczenie do zbiornika i zalanie mokrego skafandra nie było bardzo miłym doświadczeniem. Ale gdy już zeszliśmy pod powierzchnię przestaliśmy myśleć o temperaturze i zaczęliśmy podziwiać zbiornik. Udało się dotrzeć do 19,6m głębokości i nawet nie zauważyliśmy aby było jeszcze dużo zimniej.

Teraz czekamy na nurkowanie pod lodowe. Ciekawe jak będzie na nim. Czy temperatura nam dopisze?

A wy gdzie ostatnio nurkowaliście?

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nuno Gomes – Wywiad

Początek przygody z nurkowaniem – GUE Recreational Diver