Ideą blogu Nurek Amator jest założenie, że nurkowanie jest dla każdego! Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem dla promocji nurkowania. Zapraszamy więc również i Ciebie do dzielenia się swoją wiedzą.

Pragniemy poszerzać wiedzę naszych użytkowników poprzez ciekawe wpisy na blogu. Poszukujemy autorów, którzy chcieliby publikować wartościowe artykuły na witrynie.

Zapraszamy do dzielenia się swoją wiedzą Ekspercką. Promować dobre praktyki nurkowania oraz promować samo nurkowanie w Polsce.

Dlaczego my?

Chcemy pozwolić naszym autorom wypowiedzieć się na tematy, które ich interesują i na tematy, na które mają wiele do powiedzenia. Cenimy ich wiedzę, przygotowanie i rozeznanie w danej branży.

  • Cenimy naszych ekspertów – promujemy osoby angażujące się w rozwój serwisu Nurek Amator. Pod każdą publikacją informujemy o autorze oraz jego zainteresowaniach.

Podróżnicy – opowiedz o swoich podróżach

A więc podróżujesz oraz nurkujesz jednocześnie? Chcesz się podzielić swoimi przygodami pod wodą oraz w bazach nurkowych? Bardzo chętnie opublikujemy Twoje artykuły i zdjęcia pokazując piękno świata podwodnego oraz ciekawych miejscówek nurkowych.

Bazy nurkowe – podziel się wiedzą o bazie

Kto lepiej może pisać o ciekawych miejscach jak nie osoby współtworzące liczne na świecie bazy nurkowe. A nasi rodacy prowadzą bazy w wielu zakątkach globu. Zapraszamy do dzielenia się informacjami o bazach nurkowych oraz ciekawostkach związanych z poszczególnymi zbiornikami wodnymi.

Poszukiwacze newsów – inne ciekawostki ze świata nurkowania

Jeśli masz pomysł na publikację, znasz ciekawostki, o których warto porozmawiać i opisać przekaż je nam. Chętnie pokażemy niezależne opinie o sprzęcie i wszystkim co nowego w świecie nurkowym. Poszukujemy newsów oraz informacji wartych pokazania na łamach naszego serwisu.

Stali autorzy

Osoby stale współpracujące z naszym serwisem oraz posiadające wiedzę merytoryczną i praktyczną w nurkowaniu mogą znaleźć swoje miejsce w stałym zespole redakcyjnym.

Kontakt: dellos[at]wp.pl lub telefonicznie 884810204

Masz ciekawy temat napisz do nas wiadomość