w

GoPro Hero 6 Black – Ustawienia pod nurkowanie

Czy zastanawialiście się nad optymalnymi nurkowymi ustawieniami kamery GoPro Hero 6? Oto mały poradnik, od którego warto zacząć swoją przygodę z podwodnym filmowaniem GoPro.

Ustawienie GoPro Hero 6

To podstawowe ustawienia dla GoPRO Hero 6 ale również będą wyjściem dla nurkowania z Hero 7 Black. Oczywiście te ustawienia traktujemy jako wyjściowe by później pozmieniać je tak by spełniały nasze wymagania.

Rola filtra

Tym razem w filmie macie przedstawiony czerwony filtr do nurkowania w wodach niebieskich ale również są inne filtry przydatne np. podczas nurkowania w wodach zielonych.

Już wkrótce również więcej porad DIY dotyczących filmowania podwodnego z GoPro

Zobacz również:

GoPro Hero 7 Black – filmowanie pod wodą

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Dlaczego wszystkie filmy instruktażowe są w języku angielskim? Nie wszyscy są obeznani w angielskim. Przydałoby się też opublikować w języku polskim…

  2. Cześć Adamie, większość rzeczowych filmów jest po Angielsku, mamy w planach wypuszczenie kilku publikacji i może video prezentacji w języku Polskim. Jest to jednak czasochłonne więc prosimy o cierpliwość.

4 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

  3. Pingback:

  4. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przyszłość mapowania jaskiń

Pojawił się pierwszy numer Perfect Diver