w

Nurkowanie z kamerą sportową – porady

Kręcenie dobrych filmów podczas nurkowania to wyzwanie. Przedstawiamy poradnik video jak nurkować z kamerą sportową. Na przykładzie wykorzystano kamerę GoPro, ale można wykorzystać porady do obsługi każdej innej kamery.

Wideofilmowanie podczas nurkowania

Jak widać na filmie przedstawiono wiele ciekawych akcesoriów, które z powodzeniem można wykorzystać podczas nurkowania. Warto sprawdzić jakie akcesoria są dostępne do waszej kamery sportowej.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem może być wykonanie poniższego urządzenia:

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Teraz kamery są przystosowane do nurkowania amatorskiego, do pro już są specjalne obudowy wiec luzik. Moja W9 z Lamaxa spokojnie nurkuje w wodzie słonej nawet.

  2. Dziękujemy za komentarz. Tak na prawdę, każda kamera powinna korzystać z obudowy podwodnej, dla bezpieczeństwa nawet GoPro czy inne kamery sportowe, które teoretycznie są “wodoodporne”. Tu chodzi raczej o zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa dla kamery oraz kart pamięci, z już nagranym materiałem.

5 pingów oraz trackbacków

  1. Pingback:

  2. Pingback:

  3. Pingback:

  4. Pingback:

  5. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dive Trek Group – ciekawe forum nurkowe

Podążyć w ciemność – nurkowanie jaskiniowe