w

GoPro Hero 7 Black – filmowanie pod wodą

Pojawiają się pierwsze filmy przedstawiające nurkowanie z nową kamerą GoPro Hero 7 Black. Jednocześnie w materiale porównano GoPro Hero 6 i  GoPro Hero 7. Ale sami zobaczcie jakość nowej kamery GoPro.

GoPro Hero 7 Black – nurkowanie

Warto również powiedzieć, iż pod nurkowanie głębiej niż 10m, modele Hero 7 White i Hero 7 Silver nie są kompatybilne z obudową Super Suit. Prawdopodobnie można to obejść stosując obudowy innych producentów.

W filmie natomiast skupiono się na porównaniu flagowych modeli, zeszłorocznego H6B i aktualnego H7B. Różnice są, zarówno w stabilizacji jak i w filmowaniu 4K. Czy warto dopłacać? To już musi sobie każdy sam odpowiedzieć na to pytanie. Czy zamówić nowe Hero 7 czy poszukać używanego Hero 6, których pojawił się wysyp online.


Hero 7 Black to tak zwane “Hero 6 na sterydach”. Ustawienia do filmowania będą podobne. Tutaj kilka ciekawostek dla filmujących GoPro podczas nurkowania:

GoPro Hero 6 Black – Ustawienia pod nurkowanie

Nurkowanie z kamerą sportową – porady

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak wybrać centrum nurkowe?

INON – podwodna optyka do kamer sportowych