w

INON – podwodna optyka do kamer sportowych

Japońska firma INON jest producentem optyki szerokokątnej oraz makro z przeznaczeniem do kamer sportowych. Dzięki tym ciekawym produktom, można robić  jeszcze lepsze filmy i zdjęcia podczas nurkowania.

Podwodne VIDEO budżetowe

Sprzęt do podwodnego filmowania jest bardzo drogi. Dziś jeśli tylko mamy odpowiedni budżet możemy zabrać pod wodę lustrzankę lub dedykowaną kamerę 5K. Niestety budżet jakim musimy dysponować jest naprawdę duży.

Na szczęście mamy możliwość skorzystania z dodatkowej optyki podwodnej kompatybilnej z najbardziej znanymi kamerami sportowymi takimi jak GoPro HERO 3/4/5/6/7, Sony FDRX3000S i HDR AS300 czy OLYMPUS STYLUS.

W ofercie marki INON znajdziemy specjalny adapter montażowy (na obudowy wodoodporne) oraz dwa obiektywy UFL-G140 SD (szeroki kąt do 140 stopni) oraz UCL-G165 SD (makro z ostrzeniem od 5cm).

Za komplet montażowy oraz dwóch obiektywów zapłacimy ok 3820zł. Co sumując komplet z samą kamerą i akcesoriami nawet nie zbliżamy się do ceny profesjonalnego sprzętu do filmowania podwodnego.

Co daje nam taki system? Rozwinięcie swoich możliwości sprzętowych bez potrzeby bankrutowania.

Aby zacząć się cieszyć swoją nową optyką do kamery, wystarczy zakupić specjalny adapter motażowy INON SD Front Mask oraz zamontować go do kamery.

Więcej informacji znajdziecie na www.fotopodwodna.pl

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GoPro Hero 7 Black – filmowanie pod wodą

Freediving lekiem na depresję