w

Dive Trek Group – ciekawe forum nurkowe

Dziś chciałem przybliżyć Wam, ciekawe miejsce w Polskim internecie. Forum prowadzone przez nurków technicznych oraz instruktorów. Dużo ciekawych opinii, sporo testów sprzętu i wiele porad dla początkujących i zaawansowanych nurków.

Forum Nurkowe – Dive Trek Group

Na forum wyznawana jest zasada wzajemnej pomocy, dzielenia się doświadczeniem oraz miła atmosfera. Rejestrując się otrzymujemy dostęp do doświadczeń nurków z wieloletnim stażem ale również możliwość dzielenia się swoimi wątpliwościami jeśli jesteśmy nurkiem początkującym. Każdy znajdzie tu coś miłego dla siebie. Dodatkowo na forum posługujemy się swoim imieniem i nazwiskiem. Tak więc każdy, wie z kim rozmawia oraz na forum nabieramy więcej osobistych relacji.

Forum przeznaczone tylko dla aktywnych użytkowników, ale co za tym idzie również wiele tematów jest naprawdę kompleksowo omówiona. Można wiele dowiedzieć się zarówno z technicznych spraw ale nie tylko.

Na samym forum znajdziecie wiele informacji o tym jak rozpocząć przygodę z nurkowaniem oraz jak rozwijać swoją rekreację w nurkowania techniczne.

Nie ma problemu by zapytać o poradę instruktora, który chętnie podpowie i wyjaśni wątpliwości. Dodatkowo niezależnie czy chcemy nurkować rekreacyjnie czy technicznie na pewno znajdziemy tu wiele informacji.

Przykładowo możecie zajrzeć do tematu:

Użyteczne tricki dla początkujących nurków technicznych

(http://divetrek.com.pl/forum/viewtopic.php?p=118528#118528)

A to tylko część ciekawostek dostępnych na tym forum.

Więcej znajdziecie: http://www.divetrek.com.pl/forum/

Więcej ciekawych miejsc z informacjami o nurkowaniu znajdziecie również w innym naszym artykule: https://nurekamator.pl/szukac-informacji-o-nurkowaniu/

Miłej Lektury

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Marcinie, dziękuję za fajny opis.
  Nasuwa mi się jedna uwaga – forum jest dla wszystkich nurków, którzy chcą rozmawiać o nurkowaniu, a nie dla “wybrańców” co może sugerować Twój tekst 🙂 .
  Na forum z przyjemnością prowadzę filmowe konsultacje online, pokazuję jak w detalach działa nasz sprzęt, czy wreszcie zapraszam na nurkowanie na wraku Britannic’a.
  Dostęp do forum związany jest ze zdeklarowaniem swojej aktywności – czyli korzystam ze wszystkich zasobów forum, a w zamian sam go rozwijam 🙂 .

  Pozdrawiam serdecznie,
  Wojtek A. Filip
  (administrator forum DTG)

 2. Tak jest już wszystko zostało poprawione i wydaje mi się, iż teraz udało się bliżej przedstawić tę fantastyczną idee jaka przyświeca forum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nurkowanie to niesamowita przygoda

Nurkowanie z kamerą sportową – porady