w ,

Nowy zawód! Zostań instruktorem nurkowania z dofinansowaniem 80%

Zawsze chciałeś zacząć nurkować? Kochasz podróże i chcesz zmienić swoją ścieżkę zawodową? Chcesz zostać instruktorem nurkowania? Jesteś mieszkańcem Poznania i właścicielem jednoosobowej działalności gospodarczej?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla ciebie dobrą wiadomość – istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania do kursów zawodowych. Technicznych w federacjach IDF lub TDI, bądź instruktorskich w IDF.

Szkolenia nurkowe w Poznaniu - rekreacyjne, techniczne i instruktorskie

Nowy zawód  – instruktor nurkowania z dofinansowaniem 80%

Unijne dofinansowania to świetna okazja, żeby rozpocząć nową ścieżkę zawodową, czy zrealizować zaległe kursy. Nurkowanie daje szerokie możliwości zarobku, jak i spędzania wolnego czasu, zarówno w Polsce jak i podczas zagranicznych wyjazdów. Będziesz mógł dodatkowo, oprócz zwykłego zwiedzania zabytków, zwiedzić także cały podwodny świat, oraz, jako instruktor, pokazywać go innym.

Weź pod uwagę, że może to być też doskonała okazja na to, żeby docenić swojego pracownika i podziękować mu za jego pracę. Może zawsze marzył o nurkowaniu? A może chciałbyś mu pomóc zrelaksować się po pracy?

Pracuj w ciepłych krajach jako instruktor nurkowania

Pracuj w ciepłych krajach jako instruktor nurkowania

Lubisz podróżować? To świetnie, praca jako Divemaster lub instruktor nurkowania pozwala zwiedzać cały świat. Możesz pracować w jednym z tysięcy centrów nurkowych na planecie. Egipt, Malediwy – tam możesz już wkrótce znaleźć pracę marzeń.

Nurkowanie to wyjątkowo atrakcyjne hobby, które każdego roku tylko zyskuje na popularności. Warto jednak pamiętać, że nurkowanie jest sportem ekstremalnym, dlatego ważne jest, żeby każde zejście pod wodę było maksymalnie bezpieczne. Szkolenie powinno obejmować przede wszystkim, oprócz samej umiejętności nurkowania również umiejętności ratownicze i auto-ratownicze. Dlatego warto wybrać federację, dla której bezpieczeństwo jest priorytetem.

Zmień zawód! Zostań instruktorem nurkowania z dofinansowaniem 80%

Kursy instruktorskie w IDF z dofinansowaniem 80%

IDF to powstała w Polsce w 2015 roku federacja zrzeszająca profesjonalnych instruktorów nurkowania. Jest to dynamicznie rozwijająca się agencja szkoleniowa, która największy nacisk kładzie właśnie na bezpieczeństwo, zarówno kursantów, jak i środowiska naturalnego. Podwalinami powstania tej federacji była próba odpowiedzi na problemy i wyzwania stawiane branży nurkowej przez zmieniające się czasy.

Dzisiaj, instruktorów IDF można znaleźć w kilkudziesięciu krajach, na wszystkich kontynentach, a certyfikaty przez nich wydawane uznawane są na całym świecie. Teraz również ty możesz zostać instruktorem nurkowania IDF.

Chcesz spróbować nurkowania technicznego?

Chcesz spróbować nurkowania technicznego?

Jeśli ty lub twoi pracownicy, wolicie kształcić się w SDI, również istnieje taka możliwość. Jeśli jednak wykorzystałeś już wszystkie opcje szkolenia rekreacyjnego i chciałbyś spróbować czegoś więcej – w ofercie istnieje również opcja dofinansowania nie tylko szkoleń rekreacyjnych (SDI), ale również technicznych (TDI).

Powstała w 1994 roku federacja SDI/TDI jest jedną z największych agencji certyfikacji nurkowej na świecie. Instruktorzy SDI są jednymi z liderów w branży nurkowania sportowego, a wielu z nich realizuje również programy techniczne w TDI. Wybierając SDI/TDI masz pewność, że twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale także dobry poziom wyszkolenia są w rękach profesjonalisty, który sam przeszedł przez rygorystyczny system szkolenia narzucony przez federację.

Szkolenia nurkowe z dofinansowaniem 80% Poznań 2022

Dofinansowanie do kursu instruktorskiego – zasady.

Zmień zawód, zostań instruktorem nurkowania i załóż własne centrum nurkowe lub pracuj w różnych zakątkach świata. Dofinansowanie do szkoleń nurkowych skierowane jest do właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych w Poznaniu.

Dofinansowanie można dostać na siebie, lub na swoich pracowników. Maksymalna kwota za szkolenia może wynieść pięć tysięcy złotych, a dofinansowanie wynosi 80% danej kwoty (czyli w tym wypadku cztery tysiące złotych).

Możesz wybrać jedno lub kilka szkoleń na łączną kwotę pięciu tysięcy złotych. Po kilku dniach 80% kwoty zostanie zwrócona na twoje konto.

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu mailowego. Wypełnij poniższą ankietę, a my zajmiemy się całą resztą 😉

  * pola obowiązkowe

  Napisane przez Nurek Amator

  Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

  Co myślisz?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  AOI zapowiada podwodną obudowę dla Olympus OM-D E-M1 Mark III

  AOI zapowiada podwodną obudowę dla Olympus OM-D E-M1 Mark III

  Nurkowanie na wraku SS Yongala w Australii