w

AOI zapowiada podwodną obudowę dla Olympus OM-D E-M1 Mark III

Jeśli jesteś użytkownikiem systemu Olympus, modelu OM-D E-M1 Mark III to AOI wkrótce wprowadza do sprzedaży obudowę podwodną dla tego aparatu. Model będzie sprzedawany w startowej cenie 999$ za body. Obudowa kompatybilna z akcesoriami AOI.

AOI zapowiada obudowę dla Olympus OM-D – poliwęglanową obudowę dla Olympus OM-D E-M1MK III. Obudowa ta, kompatybilna z systemem portów AOI, posiada zintegrowany wyzwalacz optyczny, który umożliwia synchronizację z szybkim trybem Super FP aparatu.

AOI zapowiada podwodną obudowę dla Olympus OM-D E-M1 Mark III

Obudowa podwodna AOI UH-EM1iii

UH-EM1iii wyposażona jest także w system wykrywania nieszczelności próżniowej E-M1 Mark III

Ze względu na ograniczenia prędkości synchronizacji i ogólnie pojętego działania lamp błyskowych podwodnych, większość fotografów jest zmuszona do stosowania czasów migawki 1/200. Dzięki nowemu i ulepszonemu wyzwalaczowi optycznemu fotografowie mogą teraz korzystać z trybu Super FP, TTL lub ręcznego.

Konstrukcja nowej obudowy odzwierciedla oczekiwania i potrzeby użytkowników bezlusterkowców. Dzięki temu, że obudowa jest kompaktowa i ergonomiczna, ułatwia przenoszenie i podróżowanie. Mimo niewielkich rozmiarów, przyciski i pokrętła są sensownie rozmieszczone i intuicyjne dla użytkownika.

Potrzebujesz podwodne i nurkowe lampy światła ciągłego pod wideo? Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie oferujemy profesjonalne lampy video dla nurków. Zapraszamy do kontaktu, jeśli poszukujesz innych lamp i sprzętu do video i foto podwodnego.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak powstaje profesjonalny film pod wodą?

Zmień zawód! Zostań instruktorem nurkowania z dofinansowaniem 80%

Nowy zawód! Zostań instruktorem nurkowania z dofinansowaniem 80%