w

Nurkowanie to niesamowita przygoda

Piszemy o nurkowaniu, pokazujemy sprzęt nurkowy, przedstawiamy porady dla początkujących nurków. Ale nie do końca jeszcze napisaliśmy co jest tak fantastycznego w nurkowaniu. Teraz postaramy się naprawić ten błąd.

Nurkowanie to przygoda

Nurkowanie jest niesamowitą przygodą. Nie tylko powiększamy swoją wiedzę i doświadczenie ale mamy szansę poznać wiele niesamowitych osób. Gdy zaczynaliśmy naszą przygodę z AOWD było tych osób kilka, teraz gdy poszerzamy doświadczenie i wiedzę poznajemy ich coraz więcej.

Przygoda może nas znaleźć nad jeziorem albo nawet na basenie. To my musimy się otworzyć by całym sobą czerpać dobroć nurkowania. Pewno wiele osób się zgodzi, iż kolejne wyprawy i wyjazdy to kolejny krok do poznawania siebie i nowych miejsc.

Jeśli planujecie ciekawe wyjazdy w pewnym momencie będziecie je również planować w zakresie miejsc, gdzie można nurkować. I tego typu podróże nabierają zupełnie nowego znaczenia.

Jeździmy na wody otwarte

Oczywiście nie samym basenem człowiek żyje. Czasem (najlepiej często) wybieramy się na wody otwarte. Czy to ostatnimi czasy w celu zdobywania nowych certyfikatów ale również wkrótce wyruszamy za przygodą.

Poznajemy nowe osoby, uczymy się pływać z nowymi nurkami i tworzymy niesamowite przyjaźnie na nadchodzące lata. Już dziś śmiało mogę wskazać 5-6 osób z którymi mógłbym bezproblemowo dobrać się w parę nurkową. Na początku przygody z OWD nie miałem takiej przyjemności.

Spotykamy się w nurkowym towarzystwie

Obok samego nurkowania ważne są również znajomości i koleżeńskie spotkania. Nie ma granic, wszystkich łączy ta sama pasja do nurkowania. Możemy spokojnie spędzić kilka godzin na rozmowach o sprzęcie czy miejscówkach i nikogo to nie nudzi.

Poznajemy wiele ciekawych osób, które tak jak my kochają nurkowanie. Naprawdę nie jest to przereklamowane. To sama proza nurkowania…

A jeśli szukacie czegoś nowego, ciekawego to już po 24 nurkowaniach udokumentowanych, możecie zabrać się za system Side Mount np. z szkołą nurkowania Side Mount System

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subsurface – najlepszy darmowy Dive Log

Dive Trek Group – ciekawe forum nurkowe