w

Subsurface – najlepszy darmowy Dive Log

Każdy początkujący i zaawansowany nurek prawdopodobnie będzie chciał prowadzić swój logbook również w wersji elektronicznej. Posiadając komputer nurkowy dużo łatwiej i przyjemniej jest eksportować dane do logbooka w swoim komputerze. Tutaj warto zwrócić uwagę na zupełnie darmowy program Subsurface.

Subsurface – najlepszy darmowy Dive Log

Czemu najlepszy? Pierwszą ważną cechą jest fakt, iż jest to w 100% darmowe oprogramowanie. Nie tylko na komputery PC/MAC ale również na urządzenia mobilne.

Dodatkowo jest programem Open Source, co oznacza, iż każdy może poznać kod programu i jeśli tylko ma umiejętności rozwijać go. A dla nas oznacza, że fani nurkowania sami pomagają rozwijać program i uzbrajają go w coraz to nowsze możliwości.

Jeśli jesteśmy właśnie na nurkowaniu, możemy spokojnie skorzystać z wersji mobilnej, pobrać dane z naszego komputera nurkowego by po powrocie zaimportować logi do naszego programu na komputerze PC lub MAC.

Dive Log bez ukrytych kosztów

Jeszcze nie tak dawno opisywaliśmy logi nurkowania na urządzenia mobilne (https://nurekamator.pl/darmowe-dive-logi-androida/). Wskazaliśmy tam jedną aplikację, która wydawała się dla nas najciekawszym Dive Logiem na rynku. Niestety pozwala ona zapisać do 10 nurkowań za darmo… tych ograniczeń nie znajdziecie w Subsurface. Pozwala on cieszyć się posiadaniem swoich logów zawsze za darmo!

Aktualnie program Subsurface jest naszym “oficjalnym” rozwiązaniem, które polecamy i sami używamy.

Pobierz program Subsurface za darmo: https://subsurface-divelog.org

Subsurface okiem redakcji

Subsurface - całkowicie darmowy Logbook dla nurków
 • 8/10
  Wygląd - 8/10
 • 8/10
  Łatwość używania - 8/10
 • 7.5/10
  Ilość opcji - 7.5/10
 • 8/10
  Synchronizacja PC/MAC/Mobile - 8/10
 • 9/10
  Darmowa chmura - 9/10
 • 8/10
  Ogólne odczucia - 8/10
8.1/10

Nasza Opinia

Subsurface to bardzo udany produkt, który został stworzony przez nurków dla nurków. Wciąż rozwijany wyposażony w zaawansowane funkcje log booka przekraczające papierowy odpowiednik.

Jest to Całkowicie darmowy diving book! Na początek trzeba poświęcić odrobinę czasu aby poznać wszystkie opcje lecz później staje się bardzo intuitywnym softem. Wciąż rozwijany oraz wyposażony w wiele ciekawych funkcji! Dodatkowym atutem jest darmowa chmura na dane oraz możliwość eksportu danych z komputerów nurkowych zarówno w wersji stacjonarnej jak i mobilnej (Bluetooth).

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden ping

 1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nurek amator został DAN Professional Partner

Nurkowanie to niesamowita przygoda