w

Darmowe Dive Logi na Androida

Aplikacji typu Dive Log pod android jest wiele. Postanowiliśmy przetestować kilka najciekawszych z nich. Zobaczcie nasze zestawienie Top 3 darmowych logbooków / aplikacji dla nurków.

Dive! Log!

Bardzo prosty i dobrze wyglądający Dive Log. Podstawowe informacje do dodania, wszystko na swoim miejscu chodź brakuje “wielu” możliwych zapisów i informacji do dodania. Myślę, że jest to dobry Log, jeśli chcemy tylko prowadzić prosty Log dla celów informacyjnych.

Minimum jeśli chodzi o wypisywanie oraz oprócz samego Loga ręcznie prowadzonego brak specjalnych dodatków wartych uwagi. Brak informacji odnośnie możliwego spięcia z komputerem nurkowym.

Aplikacja w języku Angielskim: Dive! Log! na Google Play

Diving Log

Jeden z ciekawszych programów do logowania nurkowań. Bardzo przejrzysty wygląd i intuicyjna obsługa. Naprawdę wiele możliwych zapisów informacji, dodawanie miejsc i osób z którymi nurkowaliśmy oraz wiele więcej. Dużym plusem jest Polska wersja językowa!

Z powodzeniem może to być główny Dive Log pod Androida. Dużo opcji zapisu informacji, sprawia, iż może to być dobre źródło zapisków z naszych nurkowań. Aplikacja warta instalacji i przejrzenia. Program umożliwia pełną synchronizację z Diving Log 6.0 (Windows) or Dive Log Manager (Mac OS).

Aplikacja w języku Polskim: Diving Log na Google Play

Subsurface

Prawdopodobnie najciekawszy na rynku Divelog. Pozwala na wymianę danych między wersją mobilną a programem na PC/MAC. Bardzo dobrze funkcjonujący i rozbudowany Dive Log. Aktualnie korzystamy z niego sami i jest to nasz ulubiony aktualnie log nurkowy.

Pełen opis programu znajdziecie tutaj: https://nurekamator.pl/subsurface-najlepszy-darmowy-dive-log/

DiveMate (Scuba Dive Log)

Ciekawy Diving Log bardzo dość rozbudowany jednak jednocześnie wydaje się być odrobinę zbyt mało intuicyjny. Oczywiście jest to nie mniej bardzo dobra aplikacja ale jednocześnie nie należy do najłatwiejszej w obsłudze.

Aplikacja daje możliwość współpracy z wieloma komputerami nurkowymi. Jako jedyna z trzech jest pełną aplikacją mogącą działać niezależnie jako Dive Log. Minusem jest brak Polskiej wersji językowej.

Aplikacja w języku Angielskim: DiveMate na Google Play

Aplikacja Gratis – Planer nurkowania

Jednocześnie obok Dive Logów zachęcamy do przetestowania darmowej aplikacji do planowania nurkowania. Mowa tutaj o V-Planner pod Androida. Jeśli szukacie aplikacji pomocnej podczas planowania nurkowania można przetestować ten produkt.

Aplikacja w języku Angielskim: V-Planner na Google Play

Który Log nurkowania wybrać?

Po przetestowaniu Logów nurkowania wybraliśmy aplikację Diving Log. Jest to chyba aktualnie najbardziej zaawansowana oraz miła w użyciu “darmowa” aplikacja do logów nurkowań. Oczywiście na rynku znajdziecie jeszcze wiele płatnych aplikacji oraz innych aplikacji wartych użycia. My przetestowaliśmy, te które wydały się nam najciekawsze.

Diving Log:

Uwaga od listopada 2017 roku, redakcja Nurek Amator korzysta z programu Subsurface.

Diving Log - Wybór Redakcji
  • 8/10
    Wygląd - 8/10
  • 8.5/10
    Łatwość Używania - 8.5/10
  • 7/10
    Ilość Opcji - 7/10
  • 8/10
    Synchronizacja PC / MAC - 8/10
  • 9/10
    Ogólne Odczucia - 9/10
  • 4/10
    Płatne odblokowane programu - 4/10
7.4/10

Nasza Opinia

Diving Log to bardzo rozbudowany Log nurkowania, pełen opcji oraz łatwy w użyciu. Możliwość synchronizacji z PC i/lub Mac jest tu dużym plusem. Do minusów jest brak synchronizacji z komputerem przez aplikację Android. Wpierw synchronizacja musi zostać przeprowadzona na komputerze a potem możliwa jest synchronizacja z Aplikacją na telefonie. Backup w chmurze jest dodatkowym atutem.

Niestety darmowa wersja pozwala zalogować do 10 nurkowań. Za odblokowanie możliwości zapisywania kolejnych nurkować należy zapłacić. Co ciekawe sam program reklamowany jest jako darmowy.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kurs PADI OWD już za nami

Arktyczne nurkowanie – 100m pod lodem