w

Ponad 2800 osób w grupie Nurek Amator

Początek roku 2022 to ponad 2800 osób w grupie nurkowej Nurek Amator. Pięknie się nam rozwija nasza grupa nurkowa. Coraz bliżej by przekroczyć liczbę trzech tysięcy członków. Jak widać, adeptów nurkowania w naszym kraju nie brakuje!

Jak zawsze dziękujemy wszytkim nurkom, za dołączenie się do naszej grupy nurkowej w sezonie 2021. Liczymy, że nowy rok przyniesie nam jeszcze większe zaintersowanie naszą grupą oraz nowych członków.

Bez waszego wsparcia nie uda się nam budować, tak prężnej społeczności nurkowej jaką tworzymy. Do zobaczenia w grupie Nurek Amator w aktualnym roku.

Potrzebujemy ponad 3000 osób w grupie w 2022

Taki plan, by w tym roku dojść do trzech tysiaków w grupie. Sezon 2021 nie był udanym sezonem dla nurkowania. To sprawy związane z niepewnością, obawami i pandemią. Sporo osób zamieniło zajęcia na świeżym powietrzu na domowe przyjemności.

Oczywiście, rozumiemy to! My również sezon 2021 uznajemy za mało “nurkowy” dla nas. To również ruszenie na przód, by nowy rok był bardziej nurkowy. Musimy wreszcie udać się pod wodę i spędzić tam trochę czasu.

Świerzbią już nas płetwy i lampy video, nowy sprzęt do testowania oraz kolejne wyzwania podwodne. Ale pomału, początek to powrót do formy, spokojne ponowne oswajanie się z wodą i odbudowa własnych umiejętności.

Ten rok, to również śledzenie wciąż popularnych webinariów nurkowych oraz analiza rynku nurkowego. A tu niestety stagnacja, nie odnotowaliśmy jakiś niesamowitych nowości nurkowych. Jak widać rok 2021 również odbił się na kondycji firm nurkowych.

Czas zamienić wygodną kanapę na suchara

Oj, tak już zbliża się czas, gdy zamienimy wygodną kanapę w domu na suchara. Jest kilka miejsc, które chcemy odwiedzić, spotkać się ze znajomymi i podziwiać ciekawe nurkowiska.

Ale potrzeba oczywiście czasu, czasu na spokojne przeanalizowanie swojej formy, wiedzy i odbudowa pewności pod wodą. Sezon 2022 będzie czasem, gdy poświęcamy się szkoleniom i poszerzaniu swojej wiedzy nurkowej.

Zapraszamy również ciebie, do nurkowania i szkoleń nurkowych. Ten sezon, musi być udany!

Trochę autoreklamy w sklepie z podwodnym sprzętem foto-video

Jak zawsze, zapraszamy do naszego sklepu z oświetleniem video oraz obudowami podwodnymi. Mimo planów, w 2021 nie udało się nam uruchomić pełnego sklepu z ofertą nurkową.

Ale jak zawsze, nieprzerwanie doradzamy i podpowiadamy jakieś świtała i osprzęt zabrać pod wodę, by się cieszyć pięknymi zdjęciami lub filmami z nurkowania.

Masz pytania, nie wiesz jak skompletować pierwszy zestaw podwodny, a może szukasz naprawdę dobrych lamp nurkowych? Sprawdź ofertę w sklepie, napisz maila lub zadzwoń do nas a pomożemy.

Mamy również nadzieję, w nowym roku poszerzyć ofertę latarek nurkowych. Oczywiście tylko polecane i przetestowane rozwiązania.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak myślisz, czy Twoje nurkowanie jest bezpieczne?

Dezynfekcja sprzętu do nurkowania – webinarium DAN