w

Jak myślisz, czy Twoje nurkowanie jest bezpieczne?

O bezpieczeństwie nurkowania – kolejne ciekawe webinarium przygotowane przez DAN. Czyli o bezpieczeństwie nurkowania i co wpływa na to bezpieczeństwo. Przeanalizuj, zapoznaj się z treścią, bardzo ciekawa i przydatna prelekcja.

Czy Twoje nurkowanie jest bezpieczne?

Kiedy myślisz o bezpieczeństwie nurkowania, czy skupiasz się na bezpieczeństwie fizycznym i medycznym? A co z bezpieczeństwem w trakcie nurkowania, zapytania instruktora, wyzwania rzuconego kierownikowi centrum nurkowego, poczucia bycia częścią zespołu lub popełnienia błędu i porozmawiania o nim?

To wszystko są aspekty bezpieczeństwa psychologicznego i jest ono uważane za jeden z najważniejszych czynników, jeśli chodzi o sukces zespołu.

Podczas tego webinarium dowiesz się czym jest bezpieczeństwo psychologiczne, jak je stworzyć i utrzymać oraz jak niestety można je stracić.

Bezpieczeństwo podczas nurkowania jest dla nas bardzo istotne. Na łamach bloga nurekamator, znajdziesz wiele ciekawych artykułów odnośnie bezpieczeństwa oraz fizyki nurkowania.

Oczywiście, gdy tylko fundacja DAN przedstawia nowe materiały, chcemy i musimy się nimi podzielić.

Zbyt wielu naszych kolegów i koleżanek, nie wróciło z nurkowań. Wiemy jak ważne jest odpowiednie przygotowanie i zadbanie o właściwe przeprowadzenie nurkowania. Prosimy, nie lekceważ bezpieczeństwa swojego oraz innych.

Nurkuj odpowiedzialnie i wspieraj innych mniej doświadczonych nurków swoją radą i pomocą.

Tu znajdziesz: ciekawy artykuł autora prelekcji o bezpieczeństwie nurkowania.

Warto również rzucić okiem do naszego działu “Podstawy nurkowania“, gdzie znajduje się znacznie więcej webinarów oraz ciekawych publikacji o nurkowaniu.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Abc udanego nurkowania – jak przygotować się na nurki

Ponad 2800 osób w grupie Nurek Amator