w

2100 osób w grupie Nurek Amator

Minęło 27 dni i nasza grupa urosła o kolejne 100 osób. Tak, właśnie przekroczyliśmy magiczną liczbę 2100 osób w naszej grupie! Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami! Jednocześnie duże zmiany w redakcji, przeprowadzka do Krakowa i nowe działania dookoła nurkowania.

2100 osób w grupie i przenosiny do Krakowa

Nasza grupa nurkowa rośnie, wyjazdów coraz więcej i przenieśliśmy się do Krakowa. To tylko kilka nowinek, związanych z działalnością Nurka Amatora. To również nowy etap w budowaniu naszego zaplecza nurkowego i rozwoju redakcji.

Miło nam poinformować, iż do naszej redakcji dołączyła Marta Kmita. Nowa osoba jest odpowiedzialna za obsługę kontaktów z firmami oraz rozwój serwisu. Nie tylko pomaga przy pracach redakcyjnych, ale jest również główną siłą napędową dla wielkich zmian, które planujemy w 2020/2021.

Nowa osoba i nowe miasto. Pędzimy, chodź wydawało się, że wcześniej było wystarczająco szybko. Dziś, patrząc na ostatnie 6 miesięcy, stwierdzamy, że działo się zbyt mało. Teraz natomiast dzieje się naprawdę wiele.

  1. Przeprowadzka do Krakowa – ot, zdarzyło się i wylądowaliśmy w Krakowie. Tutaj również przenieśliśmy część naszych działań nurkowych. Ale oczywiście bywamy wciąż w Wielkopolsce (i innych zakątkach Polski).
  2. Poszerzamy nasz sklep – nowe produkty wkrótce trafią do naszego sklepu internetowego. Znajdziecie wiele ciekawych produktów z zakresu nie tylko Foto-Video, ale przede wszystkim takich dla każdego nurka.
  3. Ruszają nasze wyprawy nurkowe – to musiało się kiedyś zdarzyć. Właśnie pracujemy nad uruchomieniem nowych kierunków nurkowych. Wyjazdy ruszą z Krakowa. Więcej szczegółów zdradzimy wkrótce.

Czekamy na 2200 osób w grupie

Dziękujemy wszystkim, którzy już zawitali do grupy. Jednocześnie odliczamy czas do przekroczenia kolejnej magicznej liczby 2200 osób.

Czy uda się to zrobić w kolejnych 28-30 dniach? Zobaczymy i działamy dalej! Dla Was, by nasza strona i grupa były coraz ciekawsze!

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obudowa T-HOUSING H8ENERGY dla GoPro Hero 8

Paralenz Vaquita – omówienie nowej kamery