w

Paralenz Vaquita – omówienie nowej kamery

Paralenz Vaquita to nowy model kamery zbudowanej specjalnie na potrzeby nurków. To nowoczesna kamera, która zabierzemy bardzo głęboko. Wszystko czego może potrzebować każdy nurek czy to rekreacyjny czy techniczny.

Omówienie Paralenz Vaquita

Dziel się swoimi przygodami

Vaquita to kamera, z którą nagrasz swoje podwodne przygody oraz podzielisz się nimi ze swoimi znajomymi. Kamera pozwala nagrywać filmy w jakości 4K przy jednoczesnym monitorowaniu takich danych jak głębokość czy temperatura.

Dodatkowym atutem, jest brak dodatkowej obudowy. Wszystko szczelnie zamknięte w aluminium. Nowy model również wyposażony został w ekran True Color OLED.

Dla nurków technicznych

Kompaktowa obudowa oraz wodoodporność do 350 metrów. To jedno z najlepszych rozwiązań, dla głębszych nurkowań. Jeśli potrzebujesz lekkiej kamery o wadze 250g (w wodzie 100g) to nie ma co szukać dalej.

Zabierzesz kamerę i zarejestrujesz każde nurkowanie techniczne do głębokości 350m. A wszystko w kompaktowych wymiarach, nie wpływających na wygodę i bezpieczeństwo.

Właśnie ruszyła przedsprzedaż ostatnich 5 sztuk kamery Paralenz Vaquita dostępnych w roku 2020 (wysyłka listopad 2020):

https://nurekamator.pl/sklep/paralenz-vaquita-przedsprzedaz-2020/

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2100 osób w grupie Nurek Amator

Jest 10 numer magazynu Perfect Diver