w

Obudowa T-HOUSING H8ENERGY dla GoPro Hero 8

Firma T-HOUSING zaprezentowała najnowszą obudowę z bankiem energii pod GoPro Hero 8. Nowy model H8ENERGY pracuje w oparciu o dodatkowy magazynek dwóch baterii od Hero 8. Nowe rozwiązanie, jeszcze lepiej ułatwi używanie obudowy.

T-HOUSING H8ENERGY obudowa podwoda dla GoPro Hero 8

Jak zawsze kamery GoPro nie działają zbyt długo na pojedynczej baterii, tym razem w nowej obudowie zastosowano wymienny magazynek dla dwóch baterii od GoPro. Każdy użytkownik kamer GoPro już teraz posiada zapasowe baterie.

Bez potrzeby zakupu nowych nie uniwersalnych battery packów, możemy cieszyć się długą pracą naszej kamery. Takie rozwiązanie nie tylko ułatwi nam korzystanie ale również pomoże w planowaniu, liczby baterii, które zabieramy ze sobą np. na safari.

Obudowa T-Housing H8ENERGY dostępna w naszym sklepie nurkowym.

Obudowy T-HOUSING powstają z jednego bloku aluminium obrabianego w technologii CNC. Obudowa pod GoPro Hero 8 Black pozwala na nurkowanie na głębokości do 250m.

To idealne rozwiązanie dla użytkowników, chcących mieć pewność ochrony swojego GoPro Hero 8 oraz idealnych ujęć nawet podczas nurkowania technicznego.

Dla zaawansowanych amatorów filmowania podwodnego, idealna obudowa o naprawdę bardzo wysokiej jakości. Dodatkowy opcjonalny, power-bank pozwala na wydłużenie pracy nawet dwukrotnie. Za sprawą power-banku H8ENERGY, możemy kręcić nasze filmy lub robić zdjęcia na 2-3 nurkowaniach.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaawansowane techniki – Razor Sidemount – Steve Bogaerts

2100 osób w grupie Nurek Amator