w

kardasz.net – miejsce pełne filmów nurkowych

Nurkowanie, przygody, historia i zagadki. To tylko część ciekawostek w formie filmów Video, które znajdziecie na stronie Piotra Kardasza nurka, który poświęcił się pasji kręcenia filmów o nurkowaniu.

Filmy o nurkowaniu

A nie mówimy tutaj o filmach z sobotniego wyjazdu nad jezioro. Mówimy o filmach tworzonych z pasji ale również ciekawości co jeszcze znajdziemy pod wodą. Na stronę zaglądamy i oglądamy tam zamieszczone materiały Video. Możemy śmiało polecić każdemu fanowi nurkowania.

Z filmów możemy dowiedzieć się wielu ciekawostek, możemy też poznać miejsca, w których jeszcze nie nurkowaliśmy. A jest tych miejsc sporo. Jedne bardzo barwne a inne ciemne i tajemnicze. Prawdopodobnie każdy znajdzie coś dla siebie.

Zachęcamy do odwiedzenia stronę http://www.kardasz.net

Próbka filmowa od Piotra

Interesujesz się jak polepszyć swoje filmy z Kamery Sportowej? No to świetnie, zobacz ten poradnik możliwych mocowań kamery podczas nurkowania.

Nurkowanie z kamerą sportową – porady

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak kupić używany automat do nurkowania?

Nuno Gomes – nurkowanie na 318,5m