w

Aqualung Legend Glacia

Aqualung słynie z bardzo dobrych i cenionych regulatorów. Tym razem mały film promocyjny modelu pod zimne wody (a raczej mroźne) czyli model z 2014 roku – Aqualung Legend Glacia z systemem ACD.

Aqualung Legend Glacia

Nie jest to test sprzętu, gdyż nadal czekamy na odpowiedź od dystrybutora Aqualung’a  odnośnie modeli Legend (chyba się nie doczekamy), natomiast jest to fajny film promocyjny tego ciekawego modelu.

Chętnie byśmy pomacali model tego regulatora, jednak nie ma albo czasu albo nie ma okazji zapoznać się z modelem Glacia. Mimo wszystko wydaje się być bardzo fajnym modelem, który jak tylko będzie czas i okazja będziemy chcieli bliżej poznać.

Glacia ma “specyficzny” design ale co za tym idzie nam się bardzo podoba jako lekkie nawiązanie do modeli sprzed lat. Oczywiście prócz designu mamy tutaj opatentowany system ACD zabezpieczający pierwszy stopień przed zabrudzeniami i możliwością wpuszczenia zabrudzeń do niepodłączonego automatu.

Mamy w modelu trzy niezależne “wymienniki ciepła” –  wyrównujące temperaturę podawanej mieszanki. Ma to potencjalnie zapobiec w zamrożeniu i wzbudzeniu się automatu. Nowy design pierwszego stopnia z 2014 roku oraz nowy design drugiego stopnia wpisuje się w model  Legend’a.

Aqualung promuje ten model Legenda jako automat na ekstremalne warunki nurkowania w najmniej sprzyjających wodach.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latarka Light Monkey 30-32 VF LED

Halcyon – Nowości DEMA2018