w

Nowa seria ZOOM od marki SeaYa

Po wielu testach, projektowaniu, sprawdzaniu na rynek wreszcie wchodzą nowe głowice od marki SeaYa. Tym razem głowice o zmiennym kącie świecenia modele Zoom19 i Zoom32.

Nowa seria ZOOM od SeaYa

Nowe głowice SeaYa LED ZOOM19 i SeaYa LED ZOOM32 z regulowanym kątem skupienia światła gotowe do działania. To odpowiedź na coraz popularniejsze na rynku nurkowym głowice o zmiennym kącie świecenia. Nowe głowice to uniwersalne rozwiązanie pozwalające działać w różnych warunkach i podczas różnych nurkowań.

Latarki wyposażone oczywiście w świetne wyłączniki oraz solidną konstrukcję z aluminium. Modele tej marki słyną z niezawodności oraz świetnej jakości światła oferowanego pod wodą.

Czy modele ZOOM to nowy sukces rynkowy marki SeaYa? Wygląda, że tak właśnie będzie z nowymi modelami. A na koniec roku jeszcze do oferty ma trafić nowa latarka.

  • ZOOM19 – regulacja od 6° do 35°
  • ZOOM32 – regulacja od 7° do 35°

Każda głowica posiada stałą poświatę 70°

Mamy nadzieję, że otrzymamy modele testowe i będziemy mogli coś więcej wam opowiedzieć o nowej serii ZOOM. A tymczasem zapraszamy was na stronę firmy: http://www.seaya.com/

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Z czego składa się podstawowy kurs nurkowania?

Co można zobaczyć podczas nurkowania w nocy?