w

Nowe płetwy Tech Fin od Fourth Element

Fourth Element zaprezentował nowe płetwy techniczne Tech Fin dostępne również w pięknym turkusowym kolorze. Piękne, techniczne i zgrabne, ale to nie wszystko – to ciekawe płetwy typu JET na każde wody.

O płetwach Tech Fin od Fourth Element

Klasyczna wentylowana płetwa, zaprojektowana na nowo, aby zmaksymalizować osiągi. Dzięki zastosowaniu naturalnej gumy o unikalnym gradiencie gęstości, płetwa ta zapewnia wygodną kieszeń na stopę w połączeniu ze zoptymalizowaną sztywnością dla wydajności pływania.

Konstrukcja pozwala wodzie przepływać wzdłuż płetwy redukując opór i zmęczenie, podczas gdy usztywniające szyny i żebra zapewniają, że ostrze płetwy jest prowadzone przez wodę, aby zmaksymalizować moc kopnięcia.

Płetwa Tech Fin w pięknym kolorze Aqua

Płetwa Tech Fin w pięknym kolorze Aqua

Płetwy Tech zostały stworzone z myślą o nurkach technicznych z lekko ujemną charakterystyką pływalności, ale są odpowiednie dla wszystkich poziomów nurkowania poszukujących gumowej płetwy o wysokiej wydajności.

Szersza płetwa zapewnia manewrowość bez uszczerbku dla mocy, która jest dostępna w razie potrzeby, podczas gdy krótsza długość poprawia zwinność i ułatwia chowanie płetw do transportu. Sprężynowe paski z wygodnymi podkładkami pod pięty utrzymują stopy pewnie na miejscu, a w razie potrzeby można je łatwo zdjąć i wymienić za pomocą narzędzi codziennego użytku.

Płetwy Tech są dostarczane z paskiem do zawieszania/przenoszenia, który może być użyty do przymocowania ich do BCD lub uprzęży, dzięki czemu obie ręce pozostają wolne do wspinania się po drabinkach lub przenoszenia innego sprzętu.

Płetwy wykonane są z naturalnej gumy, która jest bardzo wytrzymała, a wszystkie elementy po zakończeniu użytkowania nadają się do recyklingu.

Nowe płetwy Tech Fin w kolorze Aqua od Fourth Element

Płetwa Tech Fin aktualnie jest dostępna w kolorze Aqua oraz czarnym

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Accu Typ 9 - czy jesteś gotowy do lotu?

Accu Typ 9 – czy jesteś gotowy do lotu?

Jak powstaje profesjonalny film pod wodą?