w

Nowe torby na automaty Poseidon

Jest nowa torba POSEIDON na automaty.Oczywiście torba nie tylko na automaty Poseidona ale również na inne. Chodź pewnie jest to produkt raczej przeznaczony dla fanów marki Poseidon.

Torba na automaty Poseidon

Ot, informacja z ostatniej chwili, są nowe torby na automaty od firmy POSEIDON. Świetna wiadomość dla fanów marki. Torba oczywiście, różni się odrobinę od poprzedniego modelu, ale wygląda równie fajnie i na pewno będziemy chcieli mieć jedną lub dwie sztuki w naszej nurkowej kolekcji.

Przez długi czas torby nie były dostępne u producenta i dystrybutorów. Teraz się to zmieniło i możemy już zamawiać nowy produkt. Świetna informacja, nie musimy kompletować toreb od innego producenta. Nasze poseidony mogą już śmiało lądować w oryginalnej torbie.

Torba na automat Poseidon. Wewnątrz posiada jedną dużą komorę z siatką. Na wewnętrznej ściance klapy znajduje się jedna duża kieszeń na zamek, mniejsza siatkowa kieszeń z zamkiem, miejsce na długopisy oraz karty. W tylnej części torby również znajduje się kieszeń na zamek.

Pasek na ramię w komplecie.

Wymiary: 37 x 27 x 12 cm

Torba do kupienia np. tutaj: http://waterfall.pl/torby/631-torba-na-automat-poseidon.html

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odstraszacz na rekiny – Ocean Guardian

Głębiny – II festiwal filmów nurkowych