w

Nurkowe sito do piasku

Amerykańska firma CKG posiada w swojej ofercie sita dla poszukiwaczy podwodnych skarbów. Oczywiście, sita przydają się również podczas wydobywania zgubionych obiektów jak np. obrączek czy zegarków.

Gdy utopimy coś cennego

Dosyć sporo zapytań rocznie mamy o odnalezienie zgubionych przedmiotów. A jest to cała gama, od obrączek po zegarki czy telefony komórkowe. Zawsze jest pytanie, czy się uda, czy można odnaleźć zgubę?

Oczywiście, nigdy nie posiadamy dokładnego miejsca zgubionego przedmiotu. Tak więc trzeba skorzystać w nurkowego wykrywacza metalu oraz mieć nadzieję, że nie ma dużego mułu. Czyli, w 99% natrafiamy na ciężkie dno, duże naleciałości piasku i zabrudzeń. Zaczynamy poszukiwania i przydał by się nam pomocnik.

I tu właśnie firma CKG oferuje sita, ręczne przeznaczone również dla osób nurkujących. Sita zostały zrobione ze stali nierdzewnej oraz posiadają różnej wielkości oczka.

Więcej: https://ckgscoop.com/

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Carbonarm – obudowa podwodna dla GoPro Hero8 Black

Alex Mustard odpowiada na pytania o fotografię podwodną