w

O’Dive prywatny Doppler dla nurka

Francuska firma Azoth Systems wprowadziło 2lata temu bardzo ciekawy wynalazek, czyli osobisty Doppler dla nurków. Co to daje? Pozwala zadbać o swoje zdrowie poprzez zminimalizowanie wystąpienia choroby dekompresyjnej. Oto przedstawienie teorii oraz urządzenia O’Dive.

Już wkrótce pokażemy wam, jak to działa na żywo po nurkowaniu. Na czym polega jego działanie, co znajdziecie w opakowaniu i jak może ten system pomóc wam w jeszcze bezpieczniejszym nurkowaniu.

O’Dive doppler nurkowy prezentacja

Jak widać to nie tylko badanie pęcherzyków w ciele ale również pomoc przy planowaniu nurkowania, analiza ryzyka wystąpienia choroby dekompresyjnej czy pomoc przy prawidłowym dobraniu GF w nurkowaniu.

Oczywiście sama aplikacja łączy się również z komputerami nurkowymi przez Bluetooth. Czyli wreszcie możemy bazować na naszych osobistych wynikach a nie na ogólnych “wskazówkach”.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Standardowy czy długi wąż? Co wybrać?

Jak i czemu warto zadbać o pływalność