w

OTS GUARDIAN – pełno-twarzowa maska

Chcecie zobaczyć z czym się je używanie maski Guardian od OTS? Jest to jedna z bardziej popularnych pełnotwarzowych masek nurkowych. Wykorzystywana zarówno przez nurków zawodowych jak i rekreacyjnych.

Produkt o ugruntowanej na rynku pozycji. A jest już na tym rynku sporo lat. Sprawdzone rozwiązania i niezawodność. Oczywiście wszystko w pakiecie Premium jeśli chodzi o jakość.

Zobaczcie jak wygląda nurkowanie z maską OTS Guardian. Rozmowa przedstawiająca opinie osób nurkujących każdego dnia w tej masce. Dodatkowo warto dodać, iż model Guardian występuje w wielu fajnych kolorach. Na pewno każdy znajdzie dla siebie odpowiedni kolor.

Więcej informacji o OTS: http://www.oceantechnologysystems.com/

OTS GUARDIAN

Ale nim zaczniecie nurkować w masce pełno-twarzowej należy udać się na kurs specjalizacji maski pełno-twarzowej. A tutaj oficjalny materiał od producenta:

OTS Guardian – Trening FFM

Alternatywa – Oceanreef

Również bardzo ciekawą alternatywą dla marki OTS będzie dobrze znana marka Oceanreef. Prawdopodobnie właśnie maska z tej drugiej marki zagości w naszej szafie pełnej sprzętu. Warto obejrzeć również:

Sprzęt: Ocean Reef Neptun Space

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Balast nurkowy – co i kiedy wybrać?

Jedziemy na targi “Podwodna Przygoda 2018”