w

RAZOR L4200 – główna latarka z bezprzewodowym ładowaniem

RAZOR zaprezentował główną latarkę nurkową model L4200 ładowaną bezprzewodowo oraz działającą do 5,5 godziny w pełnym ustawieniu mocy. Nowa latarka dedykowana jest do wymagających nurków jaskiniowych.

RAZOR L4200 dla nurków jaskiniowych

RAZOR stworzył nową latarkę pod nurkowania techniczne, jaskiniowe. Całość wykonana z wytrzymałego aluminium. Konstrukcja latarki i kabla dedykowana pod nurkowania typu side-mount. Jednocześnie cała latarka jest kompatybilna z systemami mocowania RAZOR (np. na kasku). W latarce znajdziemy diodę CREE XHP70.2 (4200Lumen).

Ciekawym elementem jest ładowanie bezprzewodowe latarki. W zestawie z latarką otrzymujemy stację dokującą, która umożliwia ładowanie latarki bez jej rozkręcania.

Przycisk latarki informuje nas również o stanie akumulatorów. Pod przyciskiem znajdziemy sygnalizator w trzech kolorach. Niebieskim – 100% do 61% naładowania, Zielonym – 60% do 21% oraz Czerwonym – 20% do 0%.

Ustawienie mocy świecenia to dwa poziomy (maksymalna moc i połowa mocy). Podwójne wciśnięcie guzika załącza opcję SOS latarki. Czyli wzywanie stroboskopowe.

Więcej: http://shop.eu.gosidemount.org/razor/razor-lights/razor-primary-light-l4200.html

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podstawy sidemount – problem z gazem

Spokój umysłu – nurkowanie jaskiniowe RAZOR