w

SEABEAR T1 – Nitrox/Trimix/CCR

Ciekawy komputer techniczny od SEABEAR model T1 działający zarówno z Nitrox’em jak i Trimix’em. Ciekawa alternatywa dla nowoczesnych komputerów innych marek. Komputer wyrwał się spod potrzeby stosowania guzików i reklamowany jest jako pierwszy komputer na świecie zarządzany pokrętłem.

Ogólne wrażenia – SEABEAR T1

Komputer wygląda bardzo ciekawie. Naprawdę robi wrażenie solidnej konstrukcji a pokrętło zaprezentowane jest dość ciekawą alternatywą dla guzików. Niestety wersja T1 Tactical wyposażona w GPS nie jest dostępna na rynek cywilny. Nie wiedząc czemu, producent nie zaproponował modelu z GPS’em dla każdego.

Dla wielu może to być przeszkodą w wyborze właśnie tego modelu.

Pokaz funkcji SEABEAR T1

Film demonstracyjny prezentuje wiele ciekawych funkcji tego modelu. Ciekawy sposób zmiany danych oraz poruszania się po menu. Myślę, że może być dobrym produktem a na pewno jest nowoczesnym jeśli chodzi o design. Dodatkowo wyposażony został w złącza pod rebreather’y. Czyli dla każdego coś miłego nie zależnie, czy nurkujemy z otwartym czy zamkniętym systemem.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Test maski Hollis M1

Nauka nurkowania – wypuszczanie bojki