w

Skrzydło Halcyon Legend™ Wing – nowość 2022

Najnowsze skrzydło pod zestaw dwubutlowy – Halcyon Legend™ dołączyło do dotychczasowej oferty producenta. To zupełnie nowy design. Skrzydło występuje w dwóch wypornościach 40/60lb (18/27kg).

Na nowy model skrzydła producent kazał nam czekać kilka lat, ale już jest oficjalnie zaprezentowany model Legend. Czas pokaże, czy szeroko się przyjmie wśród nurków.

Skrzydło Halcyon Legend™ Wing - nowość 2022
Nowy design skrzydła

Następca docenionego skrzydła Evolve?

Od lat firma Halcyon bazowała na sprawdzonych i już dość “wiekowych” projektach skrzydeł. W sezonie 2022 wprowadzono zupełnie nowe skrzydło pod zestaw twinset (dwubutlowy). Jak widać producent zmienił zupełnie kształ nowego donuta.

Czy to zamiennik cenionego modelu Evolve? To się jeszcze okaże… na pewno mamy tu ciekawy design i jak zapowiada producent, łatwiejsze utrzymanie właściwego trymu podczas nurkowania.

Jak podaje producent: Skrzydło Halcyon Legend™ jest tak ukształtowane, aby zmaksymalizować łatwość poziomego ułożenia, poprawić położenie węży z akcesoriami i znacznie przyspieszyć odprowadzanie wody z ochronnej powłoki Cordura.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

T-HOUSING H10 POWER dla GoPro Hero 11 , Hero 10 , Hero 9

T-HOUSING H10 POWER – obudowa podwodna dla GoPro Hero 11 z dodatkową baterią

Bałtyk zachowuje wraki w sposób niespotykany na świecie