w

TOP VIP LINE – unikalne butle ze stali nierdzewnej

Czy słyszeliście o butlach do nurkowania ze stali nierdzewnej? Czyli jeśli chcecie posiadać mercedesa w świecie nurkowym warto zaznajomić się z ofertą huty VITKOVICE CYLINDERS a.s.

Butle są dla każdego, chcącego posiadać niebywale mocne a jednocześnie “oryginalne” butle, których nie da się pomylić z żadną inną butlą podczas nurkowania. Chętni oczywiście muszą być przygotowani na spory wydatek wynikający z zastosowanych materiałów oraz specjalistycznego procesu produkcji.

Jest to na pewno oryginalny produkt, który na pewno znajdzie swoich fanów. Dodatkową wartością dodaną może być bardzo fajne zapakowanie w drewnianą skrzynkę. Całość prezentuje się bardzo estetycznie.

Oto kilka słów o samym produkcie z ramienia dystrybutora w Polsce firmy Optimal-BIS:

Huta Vitkovice Cylinders a.s wypuszcza na rynek pierwsze butle z prestiżowej serii TOP VIP LINE. Butle ze stali nierdzewnej wykonywane na zamówienie klienta w 3 wersjach wykończenia powierzchni: matowa, polerowana i w kolorze złotym.

Ekskluzywne opakowanie w postaci gustownej skrzyni drewnianej do każdej sztuki i możliwość zamówienia graweru z logo zamawiającego lub tekstem do 20 znaków czyni ten wyrób wyjątkowym i jedynym na rynku światowym.

Butle cechują się niezwykle łatwością utrzymania czystości tlenowej i wyróżnia je wyjątkową trwałość i oryginalny design.

Butle nurkowe TOP VIP LINE o ciśnieniu roboczym 230 bar

  • 10 litrów – waga 14,5 kg
  • 12 litrów – waga 16,7 kg
  • 15 litrów – waga 19,9 kg
  • 18 litrów – waga 23,1 kg
  • 20 litrów

Butle można zamówić w wersji matowa, polerowana i w złotym kolorze.

Dystrybutor w Polsce na FB: https://www.facebook.com/FHU-OPTIMAL-BIS-165784466821030/

Strona dystrybutora: http://butle-nurkowe.pl/

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nurkowanie wrakowe – Andrea Doria

Nurkowanie Techniczne – Paweł Poręba