w

Wybór suchego skafandra – o idei wyboru

Oczywiście im dłużej nurkujemy tym bliżej znajduje się moment zakupu suchego skafandra. Jest to jednak bardzo “trudne” zadanie dobrać idealny suchy skafander pod swoje potrzeby.

Wybór właściwego suchego skafandra

W filmie zobaczycie wiele ciekawych uwag dotyczących zakupu tego właściwego skafandra dla nas. Oczywiście im dłużej szukamy suchacza tym więcej informacji gromadzimy. Nasze początkowe typy wcale nie muszą być jedynymi. Czasem warto sprawdzić kila różnych marek, zanim wybierzemy ten właściwy.

Podpytaj się w sklepie czy organizują testy w wodzie. Wiele sklepów pomaga w zorganizowaniu testu na modelu demonstracyjnym. Potem tylko pozostaje wybranie tego właściwego dla nas.

Jeśli nie możecie się zdecydować, spokojnie na pewno znajdziecie dla Siebie idealny skafander. My zmienialiśmy czterokrotnie wybór nim zakupiliśmy “w sumie przez przypadek” nasz aktualny suchy skafander.

Zakup nigdy nie jest prosty a właściwy wybór na początku pomoże nam w dobrym opływaniu oraz polubieniu nurkowania w suchym skafandrze. Będzie to również jedno z większych wydatków nurkowych, ale na pewno nie ostatni. Apetyt rośnie wraz z jedzeniem.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nurkowanie – każdy znajdzie coś dla siebie

Latarka nurkowa Halcyon Focus 2.0