w

XDEEP specjalna oferta promocyjna

Firma XDEEP właśnie zapowiedziała wprowadzenie obniżki, na skrzydła custom. Można zaoszczędzić 290zł a jednocześnie pomóc sklepom i centrom nurkowym w tych trudnych czasach.

Promocja od Xdeep

Tylko teraz możecie mieć swój spersonalizowany worek bez dodatkowych opłat! Na ograniczony okres obniżyliśmy opłaty za konfigurację indywidualną i personalizację zestawu w naszym konfiguratorze TuneUp do ZERA!

Wielu naszych dealerów zaczyna mieć problemy ze względu na panującą pandemię. Możesz pomóc swojemu ulubionemu sklepowi lub centrum nurkowemu przetrwać, zamawiając swój zestaw “custom” teraz. A do tego oszczędzasz do 290 pln.

Nie ma potrzeby byście wychodzili z domu. Po prostu odwiedź nasz konfigurator TuneUP (http://tuneup.xdeep.pl), pobaw się kolorami i konfiguracją, a potem wyślij formularz do swojego ulubionego sklepu. Za kilka tygodni otrzymasz zaprojektowany przez siebie zestaw a do tego z Twoim imieniem. W samą porę gdy cały obecny bałagan się skończy i będziemy mogli znowu nurkować.

Ta specjalna oferta obowiązuje dla zestawów zaprojketowanych i zamówionych przed 5’tym Kwietnia.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koronawirus negatywnie wpłynie na branżę nurkową

Artystyczna fotografia podwodna – webinarium