w

Zabieramy sprzęt Tecline na testy

To już oficjalna informacja… NUREK AMATOR zabiera nowy sprzęt Tecline na testy. Jak już informowaliśmy w filmie z targów Podwodna Przygoda, będziemy testowali najnowszy sprzęt Tecline.

Tecline wysyła nam sprzęt

Z producentem dogadane, już wkrótce paczka ze sprzętem powinna znaleźć się u nas w redakcji. No i będzie dużo sprzętu do testowania. Od skrzydła przez płetwy, aż po nowe automaty i nową maskę. A co dokładniej trafia na testy?

Zestaw wypornościowy / Skrzydło

TECLINE PEANUT 16 z płytą aluminiową, kieszeniami trymującymi długimi i kieszeniami balastowymi a wszystko z uprzężą Comfort ECO – uprząż Comfort daje nam możliwość dopasowania wielkości uprzęży do nurka. Oczywiście wrażenia z używania tego skrzydełka opiszemy już wkrótce.

Automaty V1 ICE

Do testów trafiają również najnowsze automaty (produkt 2019) TECLINE V1 ICE w konfiguracji SEMI TEC I – konfiguracja SEMI TEC to przejście między standardową konfiguracją rekreacyjną a konfiguracją techniczną na długim wężu. Oczywiście wszystko pod pojedynczą butlę.

Płetwy Power-Jet

Power Jet’y od TECLINE chciałem już od dłuższego czasu przetestować. Nigdy nie było okazji dobrze się zaznajomić z tymi płetwami. Ale to już przeszłość, wkrótce będziemy testowali model SOFT.

Test tutaj:

Test płetw TecLine PowerJet

Maska Superview ze szkłem rozjaśniającym

Czego się spodziewać po tej masce? Nie nurkowaliśmy z tym produktem ale chętnie go przetestujemy. Mamy chyba duże szczęście do testowania ciekawych masek nurkowych. Zarówno dla nurków rekreacyjnych jak i technicznych.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spojrzenie ISSF na ratownictwo nurkowe

Automaty TecLine V1 ICE w konfiguracji SEMI TEC I