w

Zapowiedź testu maski Halcyon H-View

Od jakiegoś czasu chodziła za mną chęć przetestowania maski Halcyon H-Vew. Zrobiłem więc zakupy i oto maska już jest w naszej redakcji. To propozycja marki Halcyon na maskę jednoszybową. Na rynku maska ta jest dostępna od dłuższego czasu. Najnowsza odsłona maski doczekała się zmian kosmetycznych.

Halcyon H-View

Po zakupie maska przybywa do nas w standardowym opakowaniu ochronnym. Czyli standardowa obudowa, chroniąca naszą maskę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Po rozpakowaniu ukazuje się nam świetnie wykonany produkt. Silikon jest delikatny i miękki. Na twarzy na sucho leży bardzo dobrze.

Co ciekawe maska ma naprawdę dość małą pojemność, co oczywiście ułatwia jej oczyszczanie pod wodą. W porównaniu do ulubionej maski Hollis M1, maska Halcyon’a jest naprawdę zgrabniejsza oraz ma mniejszą pojemność (na oko). Kąt widzenia porównywalny z topowymi maskami innych producentów. Naprawdę wytrzymała i świetnie zapowiadająca się maska. Zadowoli i nurków technicznych jak i szerokie grono nurków rekreacyjnych.

Czemu właściwie Halcyon?

Bardzo lubimy w redakcji markę Halcyon, szczególnie skrzydło pod twinset. A skoro już jest skrzydło to czemu też nie sprawdzić maski. A uwaga, maska jest topowym produktem, który również nie należy do najtańszych.

Koszt maski to około 369zł. Ale jeśli jest tak fajna jak wygląda to warto było wydać.

Ciężko jest kupić wszystkie maski na rynku. Zawsze korzystamy z ulubionej maski i posiadanie ich większej ilości do prywatnego użytku mija się z celem. Ale oczywiście dla naszych czytelników staramy się pokazać jak najszerszą gamę produktów nurkowych dostępnych na rynku.

Już wkrótce więcej informacji o masce Halcyon H-View i już oficjalny test nurkowy.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uchwycenie piękna fluorescencji korali – filmowanie

Neutralna wyporność podwodnej obudowy