w

Zegarek dla nurka – AQUADIVE Poseidon GMT

Ostatnia szansa na zakup 1 z 300 sztuk z limitowanej edycji! Firma Aquadive przygotowała specjalną serię zegarków dla firmy Poseidon. Prawdziwa gratka dla fana marki, wyposażony w automatyczny mechanizm oraz wodoodporność do 1000M. Właśnie ostatnia partia trafia do dystrybucji.

AQUADIVE Poseidon GMT

Zegarek którego sercem jest szwajcarski mechanizm automatyczny ETA 2893-2. Mechanizm posiada zapas czasu na 40h. Koperta wykonana została ze stali nierdzewnej a szybka jest ze szkła szafirowego. Zegarek dostępny z czarnym lub żółtym gumowym paskiem.

Produkcja zegarka została ograniczona do 300 sztuk. Pierwsza partia została już wyprzedana. Właśnie można zapisać się na drugą partię, która trafi do dystrybucji w listopadzie 2020.

Standardowa cena to 1890$ jednak, zamawiając już dziś na przedsprzedaży, otrzymamy 25% rabat do kwoty 1395$.

Zegarek można kupić tutaj: https://shop.aquadive.com/product/aquadive-poseidon-gmt/

Strona produktowa: https://aquadive.com/poseidon-launch/

Czy to dużo? Raczej nie! Otrzymujemy zegarek z limitowanej serii wyposażony w dobry mechanizm marki ETA z datownikiem. Dodatkowo, zegarek możemy zabrać naprawdę głęboko pod wodę.

Troszkę może brakuje solidniejszego zabezpieczenia korony, jednak czy faktycznie kupując tego typu zegarek będziemy chcieli go narażać na głębokie nurkowania? Na pewno sprawdzi się w codziennym użytku i bez problemu można z nim pójść popływać czy zabrać pod prysznic.

Gratka dla każdego fana marki Poseidon.

Jeżeli nie załapaliście się na limitowany model z 2018 roku Poseidon / Doxa (Doxa SUB 300T Divingstar ‘Poseidon Edition’) to macie okazję na zakup modelu 2019 od AQUADIVE.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obudowy podwodne dla Nikon Z6/Z7

Korekcja kolorów podwodnego wideo w Adobe Premiere Pro