w

1000 nurków w grupie NUREK AMATOR

A raczej ponad 1000 osób, bo jest nam bliżej do 1100 niż tysiąca. Bardzo dziękujemy za tak liczne dołączanie się do naszej grupy. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście oraz jak zawsze dziękujemy, że pomagacie nam w rozwoju grupy NUREK AMATOR.

1000 nurków w grupie NUREK AMATOR

Ponad 1000 nurków w grupie

Magiczna liczba tysiąca osób została osiągnięta, przekroczona i powiększa się z dnia na dzień! Niesamowicie, nasze ostatnie wyjazdy i sprawy firmowe, sprawiły, iż przeoczyliśmy liczbę osób w grupie. A tu nagle patrzymy jest i tysiąc nurków.

Niesamowity wynik, a jeszcze nie tak dawno było to ponad 700 osób… To świetnie, że tak dużo osób pomaga w zbudowaniu grupy. Liczymy, iż im więcej nas będzie tym lepiej uda się nam promować nurkowanie.

A jest jeszcze dużo pracy przed nami… oraz Wami! Im więcej będzie osób nurkujących w Polsce tym lepiej. Świetnie jest brać udział w tej przygodzie jakim jest nurkowanie. Oczywiście zawsze z głową i zawsze bezpiecznie!

To tylko dzięki waszemu udziałowi nasza grupa tak pięknie rośnie. Bez zaangażowania z Twojej strony drogi użytkowniku stali byśmy w miejscu. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyłeś. Do zobaczenia w Grupie!

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Narodziny regulatorów Apeks

Podstawy Nurkowania – problem z zanurzeniem i wynurzeniem