w

1200+ nurków w grupie NUREK AMATOR

Minęły trzy miesiące od ostatniej informacji, o przekroczeniu liczby 1100 nurków. Dziś możemy się pochwalić, że dzięki naszym użytkownikom nurkowej grupy facebook przekroczyliśmy liczbę 1200 nurków w grupie!

Ponad 1200 osób w grupie nurkowej!

Jak zwykle, należy podziękować naszym grypowiczom, że mają ochotę i chęć brać czynny udział w życiu naszej grupy! To świetna, informacja, że udało się nam wreszcie pobić magiczną liczbę 1200 osób!

Oczywiście czekamy teraz na liczbę 1300 osób w grupie! Prędzej, czy później (oby prędzej) dobijemy również do tej liczby członków grupy NUREK AMATOR.

Co się dzieje na stronie?

Nowe osoby, nowe wyzwania, nowe wyjazdy. Rok 2019 to rok pod znakiem wyjazdów nurkowych, których jest naprawdę sporo. Co ciekawe wyjazdy raczej do ciepłych zakątków świata jak Jordania, Egipt czy Bali.

To również okres, w którym szkolimy się z kręcenia podwodnych ujęć Video oraz robienia podwodnej Fotografii. No i nie możemy zapominać o testach sprzętu! A mamy o czym pisać, testujemy sporo nowinek sprzętowych a będzie ich jeszcze więcej.

To tylko dzięki waszemu udziałowi nasza grupa tak pięknie rośnie. Bez zaangażowania z Twojej strony drogi użytkowniku stali byśmy w miejscu. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyłeś. Do zobaczenia w Grupie!

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przydatne drobiazgi na wyjeździe nurkowym

ISE dyskusja o awariach