w

13 sposobów na wyczerpanie powietrza i jak tego uniknąć

Webinarium nurkowe dla wszystkich, chcących bezpiecznie nurkować. DAN od ponad 40 lat pomaga nurkom radzić sobie w sytuacjach awaryjnych. W tym czasie, raporty z wypadków pokazały, że brak gazu oddechowego jest jednym z najczęstszych incydentów i jest numerem 1 wśród przyczyn śmiertelnych wypadków nurkowych.

Niestety, nawet najbardziej wykwalifikowani nurkowie popełniają błędy i zdarza im się zabraknąć gazu. W tej prezentacji przedstawimy 13 najczęstszych czynników, które przyczyniają się do powstawania sytuacji awaryjnych i omówimy sposoby ich łagodzenia.

13 sposobów na wyczerpanie powietrza

Omówimy problemy związane ze świadomością sytuacyjną, problemy proceduralne, takie jak rozpoczynanie nurkowania z mniej niż pełnym zbiornikiem i pomijanie kontroli przed nurkowaniem, a także typowe problemy ze sprzętem.

Jest to idealny webinar dla nurków, którzy nie byli pod wodą przez jakiś czas i chcą odświeżyć swoją wiedzę. Mamy nadzieję, że do nas dołączysz!

Spodobał się materiał video? Zobacz dodatkowe webinarium o bezpieczeństwie w nurkowaniu, dostępne tutaj:

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NSS-CDS udostępniła e-wersję legendarnego podręcznika nurkowania jaskiniowego “Blueprint for Survival”

Przedstawiamy podwodny skansen w Radłowie