w

1922 osoby odwiedziły Nurek Amator w Lisopadzie

Miło nam poinformować, iż w listopadzie 2017 roku czyli w 3 miesiące po uruchomieniu naszego blogu o nurkowaniu odwiedziły nas 1922 osoby.

Dla nas to sukces, bez budżetu na reklamę, bez wparcia żadnych większych partnerów oraz bez funduszy na tworzenie serwisu odwiedziły nas 1922 osoby w Listopadzie 2017.

1922 osoby to początek

Ach piękna liczba, ale to dopiero początek! Rozkręcamy się i w sezonie 2018 ruszy VBLOG na platformie YouTube oraz opublikujemy kolejne publikacje o nurkowaniu. Dziękujemy, za odwiedziny naszej strony. Cieszy nas fakt, iż tyle osób chce czytać o zmaganiach z nurkowaniem oraz o tym jak zacząć swoją przygodę pod wodą.

Zaczęliśmy nurkować w 2017

Dokładnie mija 2,5 miesiąca gdy piszemy o nurkowaniu. Ale robimy to z pasji i dla pasji jakim jest nurkowanie. Chcemy się dzielić naszymi osobistymi doznaniami oraz rosnącym doświadczeniem.

Stawiamy na rozwój tak więc w 2018 roku, możecie liczyć na ciekawostki z zakresu nurkowania technicznego. Prawdopodobnie jeszcze w 2018 roku uda się nam opisać zmagania ze szkoleniami TecRec od PADI oraz przedstawimy wam nową placówkę szkoleniową, z którą rozpoczynamy współpracę.

Zmieniliśmy nasz logotyp oraz pracujemy nad rozwojem naszego bloga o nurkowaniu tak by czytało się go lepiej! Dziękujemy, za odwiedziny naszego serwisu oraz widzimy się pod wodą.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak wybrać optymalną płytę pod skrzydło

Podręcznik archeologii podwodnej online