w

1922 osoby odwiedziły Nurek Amator w Lisopadzie

Miło nam poinformować, iż w listopadzie 2017 roku czyli w 3 miesiące po uruchomieniu naszego blogu o nurkowaniu odwiedziły nas 1922 osoby.

Dla nas to sukces, bez budżetu na reklamę, bez wparcia żadnych większych partnerów oraz bez funduszy na tworzenie serwisu odwiedziły nas 1922 osoby w Listopadzie 2017.

1922 osoby to początek

Ach piękna liczba, ale to dopiero początek! Rozkręcamy się i w sezonie 2018 ruszy VBLOG na platformie YouTube oraz opublikujemy kolejne publikacje o nurkowaniu. Dziękujemy, za odwiedziny naszej strony. Cieszy nas fakt, iż tyle osób chce czytać o zmaganiach z nurkowaniem oraz o tym jak zacząć swoją przygodę pod wodą.

Zaczęliśmy nurkować w 2017

Dokładnie mija 2,5 miesiąca gdy piszemy o nurkowaniu. Ale robimy to z pasji i dla pasji jakim jest nurkowanie. Chcemy się dzielić naszymi osobistymi doznaniami oraz rosnącym doświadczeniem.

Stawiamy na rozwój tak więc w 2018 roku, możecie liczyć na ciekawostki z zakresu nurkowania technicznego. Prawdopodobnie jeszcze w 2018 roku uda się nam opisać zmagania ze szkoleniami TecRec od PADI oraz przedstawimy wam nową placówkę szkoleniową, z którą rozpoczynamy współpracę.

Zmieniliśmy nasz logotyp oraz pracujemy nad rozwojem naszego bloga o nurkowaniu tak by czytało się go lepiej! Dziękujemy, za odwiedziny naszego serwisu oraz widzimy się pod wodą.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jak wybrać optymalną płytę pod skrzydło

Podręcznik archeologii podwodnej online