w

Advanced Diver Magazine – warto odwiedzić

Są fajne miejsca w internecie, które warto odwiedzić nie raz a kilka razy. Ostatnimi czasy coraz więcej czasu przesiadujemy na ADM. Dużo ciekawych informacji ze świata nurkowania podana w fajny sposób.

Advanced Diver Magazine

Ciekawe publikacje związane z szeroko pojętą tematyką nurkowań technicznych, ale również i nurek rekreacyjny znajdzie na stronie sporo ciekawostek. Fajne artykuły o nurkowaniu, przedstawienie ciekawego sprzętu no i sporo filmów video.

Magazyn niewydawany już niestety od dłuższego czasu, ale archiwalne numery do pobrania w formie PDF’u. Ale koniec drukowanej wersji magazynu nie oznacza końca ciekawostek na stronie. Naprawdę świetne miejsce, gdzie można poczytać o przygodach nurkowych.

W pewnym momencie, każdy nurek rekreacyjny chce poznać więcej możliwości dalszego rozwoju. Odwiedzając ADM mamy gwarancję wielogodzinnej lektury ciekawych publikacji.

Gorąco polecamy do zaglądania na stronę magazynu: http://www.advanceddivermagazine.com/

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Anatomia systemu CCR

Cressi Michelangelo – komputer nurkowy