w

Apeks XL4 Ocea Mint – regulator w pięknej mięcie

Apeks XL4 Ocea Mint – nowy model automatu oddechowego. Mix sprawdzonych rozwiązań- korpus pierwszego stopnia jak DS4, wymienne gniazdo jak w FSR (nazwa I st. popularnego XTX200), 2 porty HP jak w wyższych modelach i drugi stopień wprost z XL4.

A na dodatek śliczny grawer i części produkowane z materiałów odzyskanych z recyklingu by jeszcze bardziej dbać o środowisko. OCEA – coś co Ci się naprawdę spodoba.

Apeks XL4 Ocea Mint

Miętowy regulator – Apeks XL4 Ocea Mint

Apeks XL4 jest kompaktowym, lekkim regulatorem przeznaczonym do nurkowania we wszystkich środowiskach, w tym w zimnych wodach. Jego konstrukcja i niska waga pomagają zmniejszyć zmęczenie szczęki podczas długich nurkowań.

Apeks XL4 Ocea Mint

Piękny i uniwersalny na wszystkie wody

XL4 jest również idealnym regulatorem etapowym, idealnym dla nurków technicznych z dużą ilością sprzętu. XL4 to wydajna opcja dla tych nurków technicznych, którzy poważnie myślą o zmniejszeniu wagi. W komplecie z ośmiornicą XL4.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Awaria BCD : Nurkowanie techniczne wielostopniowe

Awaria BCD : Nurkowanie z jedną butlą