w

Będziemy testować – Frameless Super View od TecLine

To kolejna już maska, która trafia w nasze ręce. Tym razem zainteresowaliśmy się produktem od TecLine. Ciekawa maska z dużym polem widzenia i małą objętością. Już wkrótce testy przedstawimy na łamach Nurek Amator.

TecLine Frameless Super View

To nowoczesna maska dla nurków technicznych ale również dla wymagających nurków rekreacyjnych. W naszych testach powinna pojawić się za 1-2tygodnie gdy zostanie ściągnięta dla nas. Jest już zamówiona w sklepie czekamy na realizację zamówienia.

Będzie porównana z naszą aktualnie ulubioną maską czyli Hollis M1. Sprawdzimy jakość wykonania, łatwość używania oraz ogólne wrażenia podczas nurkowania. Jak dobrze pójdzie, może trafi z nami na nurkowanie pod-lodowe.

Jak uda się nam zorganizować czas zrobimy dla Was porównanie z filmem Video tych dwóch masek. TecLine już ma plus jeśli chodzi o metalową klamrę mocującą pasek. Owa klamra wygląda super!

Test maski Tecline Frameless

Test maski Tecline Frameless Super View

A jeszcze dziś zapraszam was do sprawdzenia testów maski Hollis M1: https://nurekamator.pl/test-maski-hollis-m1/

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nurkowe biuro podróży FeelActive

Już w 2018 roku koszulki dla Pań Nurkujących