w

Nurkowe biuro podróży FeelActive

Dziś chciałem wam przybliżyć nurkowe biuro podróży. Czyli wyjazdy z “fajką i płetwami” dla każdego nurka szukającego ciekawych miejsc wartych do odwiedzenia “pod wodą”.

Podróże z nurkowaniem

W życiu każdego z nas pojawia się w pewnym momencie ochota na dalszy wyjazd z nurkowaniem w zamyśle. Nie możemy nurkować tylko w Polsce. Przychodzi ten moment gdy zechcemy wybrać się na wody ciepłe czy poznać tajemnice rafy koralowej.

Oczywiście, możemy sami zorganizować wyjazd, ale też możemy skorzystać z usługi biura turystycznego specjalizującego się w organizowaniu ciekawych wypraw z butlą.

A jak mogą wyglądać takie wyjazdy? Zobaczcie przykład filmu z wyprawy z biurem FeelActive:

Wyprawa nurkowa Vanuatu 2017

Film z wyprawy nurkowej na Vanuatu, zorganizowanej przez FeelActive.pl w listopadzie 2017r. Nurkowanie odbywało się na wraku SS President Coolidge na wyspie Espiritu Santo oraz na wraku Star of Russia w Port Vila, a także na okolicznych rafach koralowych.

Więcej o biurze i wyprawach nurkowych znajdziecie tutaj: http://www.feelactive.pl/

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Jakiś czas temu byłem z nimi na jednej z wypraw. Nurkowanie od zawsze mnie pociągało i w końcu spełniłem swoje marzenie i wyjechałem na Galapagos niezapomniane przeżycie. Już przygotowuję się do kolejnej wyprawy. Gorąco polecam każdemu kto jest miłośnikiem podwodnego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na rynku pojawiła się pierwsza podwodna nawigacja

Będziemy testować – Frameless Super View od TecLine