w

Czy warto dużo uczyć na kursie OWD?

Świetny wykład z Piotrem Kędzia-Stępkowskim na temat procesu uczenia na kursie OWD. Wywiad przeprowadził Michał Kosut (PADI), a na wywiadzie informacje dotyczące nurkowania i procesu nauki na poziomie podstawowym.

Jak uczyć OWD?

To ważne, jak będziesz uczyć dalej nurkowania. Warto odpowiednio podejść do samego procesu uczenia. Wiedza i doświadczenie jest istotne ale również nasze podejście do przezywania informacji.

To w jaki sposób będziemy się nimi dzielić, ma wpływ nie tylko na sam kurs ale przede wszystkim na to, jak adept z certyfikatem OWD, podejście do dalszej swojej przygody z nurkowaniem.

Czy porzuci on, nurkowanie po wakacjach w Egipcie? A może zdecyduje się pójść dalej w swojej ścieżce zdobywania doświadczenia i kolejnych certyfikatów.

Pamiętajmy, że osoba, która dopiero zaczyna swoją przygodę z nurkowaniem potrzebuje naszej pomocy. Ale również potrzebuje wsparcia, odpowiedzi na nurtujące pytania i opieki, nie tylko w ramach kursu.

Łatwo jest zniechęcić do nurkowania już na poziomie kursu OWD. Warto jednak, zrobić wszystko w naszej mocy, by zaszczepić miłość do nurkowania.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O rebach i nie tylko, wywiad z Maciejem Juraszem

Uwaga na loty wakacyjne z liniami LOT