w

O rebach i nie tylko, wywiad z Maciejem Juraszem

Dziś bardzo dobry wywiad z Maciejem kurs directorem w centrum nurkowym Płetwal. Bardzo ciekawa rozmowa o nurkowaniu oraz rebreatherach.

O rebach z Maciejem

Jaka jest przyszłość rebów oraz czy i kiedy zagoszczą w nurkowaniu rekreacyjnym. Sporo również wiadomości o przeszłości szkoleń nurkowych oraz jak duże zmiany zadziały się w branży nurkowej.

W wywiadzie nie mogło zabraknąć wielu aspektów związanych z samym nurkowaniem technicznym. Koszt gazów do technicznego nurkowania, oraz wszystko co wiąże się z nurkowaniem “w ciszy”. Czy faktycznie to na Rebach będziemy robić OWD?

Jedno jest pewne, rebrathery stają się coraz bardziej popularne. Coraz więcej osób, decyduje się na ich zakup. Spadają również ceny samych jednostek.

Im, bardziej popularność obiegu zamkniętego będzie rosła tym szybciej spadną same ceny. A to właśnie koszt, jest największą przeszkodą w decyzji o zakupie reba.

Gorąco zapraszamy, do odwiedzenia strony internetowej Centrum Nurkowego Płetwal w Poznaniu ( https://pletwal-poznan.pl ).

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Richelieu Rock – Similan – Tajlandia

Czy warto dużo uczyć na kursie OWD?