w

Czym jest PADI eLearning?

PADI eLearning to wirtualna platforma pozwalająca na samodzielną naukę “teorii nurkowania” kiedy potrzebujesz oraz kiedy masz czas zacząć pracować z wiedzą.

PADI eLearning

To już przesądzone, w przyszłości zabraknie papierowych podręczników. Całe życie przenosi się do internetu a PADI nie pozostaje w tyle. Dziś odrobina informacji czym jest “wirtualna platforma nauczania” od PADI.

Większość z nas swobodnie korzysta z dobrodziejstw internetu, platformy Facebook, Instagram, Youtube czy Google. Chyba, każdy korzystał z poczty elektronicznej, a coraz więcej osób spotkało się również z kursami on-line. Tym właśnie jest platforma PADI eLearning czyli kursami nurkowania (teoria) w formie elektronicznej.

Nauczanie on-line działa!

Wyobraźcie sobie, że bez potrzeby noszenia płyty DVD oraz papierowego podręcznika możecie uczyć się nurkowania. Czy to “Offline” za pomocą dedykowanej aplikacji, czy w formie dostępu przez przeglądarkę internetową.

Całość materiału drukowanego, została niemal w identyczny wizualny sposób wpleciona w internetową prezentację z testami, quiz’ami oraz szeregiem filmów przypisanych do konkretnej wiedzy.

Nagle dostęp do materiałów dzięki internetowi staje się bardzo prosty. Odchodzi do przeszłości problem posiadania materiałów, czy zabierania ich na szkolenia na wyjazdach. Dostęp będą miały osoby korzystające czy to z komputera, tabletu a nawet telefonu komórkowego. Masz smartfon? no to masz dostęp do materiałów szkoleniowych PADI.

Nowe możliwości dzięki elearningowi

Wprowadzenie nauki on-line daje nowe możliwości dla centrów nurkowych. Wyobraźmy sobie centrum nurkowe pracujące w “turystycznym” miejscu. Nie ma potrzeby trzymania podręczników w różnych językach na półkach.

Otrzymujemy narzędzie, dzięki któremu możemy obsłużyć nurków z całego świata. Potrzebny podręcznik i materiały w innym języku? Oczywiście są one dostępne 24/7 do naszej dyspozycji. Narzędzie daje nam szansę na wyjście na rynki międzynarodowe.

Przykładem może być nurkowanie pod lodowe. Nic nie stoi nam na przeszkodzie, by zapraszać na szkolenia podlodowe nurków, którzy na co dzień nie mają okazji nurkować pod lodem.

Certyfikat tymczasowy Ecard

Certyfikat PADI Ecard jest potwierdzeniem ukończenia kursu. Sam certyfikat obowiązuje przez 30 dni od jego wydania. W tym czasie na pewno zostanie do nas dosłany certyfikat właściwy. Działa na podobnej zasadzie jak papierowy certyfikat potwierdzający ukończenie samego kursu. Jest dokumentem potwierdzającym zdobycie certyfikatu nurka. O tyle wygodnym, że w formie elektronicznej możemy go mieć w naszym telefonie komórkowym.

Więcej: https://www.padi.com/padi-elearning

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak zorganizować wyprawę na Antarktykę?

Dlaczego rekreacyjna konfiguracja nie jest dobra