w

Czym jest “Open Water Diver” w systemie PADI?

Kompleksowe omówienie czym jest pierwszy stopień w nurkowaniu czyli “Open Water Diver” w systemie PADI. Dowiecie się jak wygląda kurs, czemu należy go zrobić oraz jaką wiedzę zdobędziemy.

Film ten nie zastąpi kursu ale na pewno pokaże czym ten kurs jest oraz jaką wiedzę zdobędziesz podczas jego robienia. Warto jeszcze przed podjęciem decyzji o kursie zapoznać się z podstawowymi informacjami oraz zobaczyć jakie elementy poznamy na samym kursie.

Z naszego doświadczenia wiemy, że warto powtarzać zawarte tu informacje jeszcze nim wyruszymy na kurs. Po pierwsze pozwoli nam oswoić się wcześniej z tym co musimy na kursie wykonać oraz pozwoli lepiej zrozumieć każdy z elementów nurkowania.

PADI – Open Water Diver – Co To?

Zapraszamy do oglądania oraz poznania podstaw bezpiecznego nurkowania. No i do zobaczenia gdzieś pod wodą lub na kursie!

Zobacz również:

Podstawowe elementy kursu OWD – PADI

Elementy kursu “Open Water Diver” – PADI

Zobacz też Open Water Diver w SDI

SDI Open Water Diver – kurs video

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

3 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

  3. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbuduj sobie podwodnego robota

Tomasz Michura dla zaawansowanych nurków