w

Deepblu globalna społeczność nurkowa

Interesujesz się podróżami, nurkowaniem oraz ciekawymi miejscami do odwiedzenia pod wodą? Świetnie, dziś prezentujemy społeczność nurkową Deepblu. Ponad 50 tysięcy nurków pokazuje swoje miejsca nurkowe.

Dołącz do grupy nurkowej

Portal podzielony jest na grupy zainteresowań. Zarówno jeśli chodzi o kraje, jak i rodzaje nurkowania. Możecie znaleźć fanów nurkowania rekreacyjnego i technicznego. A jest ich sporo, ponad 50 tysięcy nurków.

Czyli poznajemy nowe osoby, dyskutujemy o miejscach do nurkowania, a nawet możemy wspólnie wybrać się na nura. Na pewno interesujące miejsce, gdy chcemy poznać nurków z ciekawych zakątków świata.

Znajdź centra nurkowe i bazy

Obok grup zainteresowania, możemy przejrzeć szeroką bazę centrów i baz nurkowych na całym świecie. Jeśli wybieracie się na samotny wyjazd i przyjdzie wam chęć na nurkowanie, możecie znaleźć miejsce nurkowe i infrastrukturę blisko swojego położenia.

Pokaż swoje nurkowe miejsca

Dzięki platformie możemy pokazać miejsca, gdzie nurkowaliśmy, załączyć zdjęcia czy filmy oraz dołączyć do całości log z naszego nurkowania. Oprócz tego możemy poszukać grupy zajmującej się nurkowaniem w interesującym nas kraju.

Deepblu to nie tylko miejscówki

To również twój logbook online. Wspiera już kilkanaście komputerów nurkowych a liczba ta rośnie. Jednocześnie jest to oficjalne miejsce do wspierania logów komputera nurkowego COSMIQ+. Wkrótce więcej o tym komputerze.

Odwiedź DEEPBLU: https://www.deepblu.com/discover/live

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Współpraca GUE z Nekton – 2016

Podstawy sidemount – problem z gazem