w

Divesoft SOLO – Nowy analizator tlenowy

Divesoft wypuścił nowy analizator He/O2 o nazwie SOLO. To zmiany w sposobie pomiaru w stosunku do poprzednika, mniejsza obudowa z wytrzymałego plastiku i połączenie USB-C.

Divesoft SOLO

Pierwsze co rzuca się w oczy to rozmiar i kształt. Nowy model wykonany został z odpornego plastiku w kolorze czarno czerwonym. Jest smuklejszy oraz lżejszy od swojego “starszego brata”.

Nowy analizator to naprawdę rozbudowane urządzenie. Nie tylko zanalizuje nam mieszankę ale w locie podpowie jak ją zmienić na inną. Nie musimy już odnosić się do oprogramowania dla blenderów, nowy analizator zrobi to za nas.

Koszt to około 700 euro, czyli o około 115 euro taniej, niż poprzednik He/O2 Analizer.

Nowy Analizer SOLO przeznaczony został specjalnie z myślą o nurkach technicznych korzystających z mieszanek nitroxowych i trmixowych. Oczywiście, nada się również w pracy blendera.

W najnowszym analizatorze również zabrakło potrzeby korzystania z czujnika helu (helium sensor). Co oznacza, koniec z koniecznością wymiany czujników na nowe, gdy te ulegną uszkodzeniu. Rozwiązanie to jest tańsze przy jednoczesnym zachowaniu dobrej dokładności.

Więcej o produkcie: https://www.divesoft.cz/pl/products/1925-he-o2-analyzer-solo/

Foto źródło: Divesoft

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sony a6500 vs GoPro Hero 7 Black pod wodą

Coraz bliżej do konferencji Baltictech 2019