w

Coraz bliżej do konferencji Baltictech 2019

Już w dniach 23-24 listopada odbędzie się konferencja Baltictech 2019. Czyli jedna z największych ogólnoświatowych konferencji dla nurków technicznych. Ale oczywiście i nurkowie rekreacyjni na konferencji znajdą dla siebie wiele ciekawych informacji.

Baltictech to dla wielu osób miejsce gdzie znów się spotkają ze znajomymi. Będzie okazja wspólnie uczestniczyć w ciekawych wykładach. Poznać najnowsze projekty techniczne oraz świetnie spędzić dwa dni. W tym roku również BT będzie gościło wielu znanych specjalistów oraz zapowiadają się naprawdę wciągające prelekcje.

Czym jest konferencja nurkowa Baltictech?

Baltictech to jedno z trzech największych spotkań nurków technicznych na świecie. Pozostałe dwa, z którymi współpracujemy odbywają się w Australii i Wielkiej Brytanii.

Konferencja odbywa się cyklicznie co dwa lata w Gdyni i dedykowana jest zagadnieniom nurkowym. W każdej edycji prelekcje prowadzone są przez wybitnych specjalistów z całego świata.

W trakcie konferencji, w przestrzeni wystawienniczej najwięksi producenci sprzętu nurkowego prezentują nowinki technologiczne.

więcej: http://baltictech.com/

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Divesoft SOLO – Nowy analizator tlenowy

Nurkowanie jaskiniowe – Gorgazzo – 222m