w

Font Estramar – nurkowanie jaskiniowe

Piękny film przedstawiający jaskinię Font Estramar znajdującą się we Francji. Piękne ujęcia oraz nurkowanie jaskiniowe przy relaksującej muzyce.

Font Estramar – Francja

Piękna miejscówka, piękne ujęcia i niesamowite miejsce nurkowe. Oczywiście, jak zawsze nurkowanie jaskiniowe to również wielkie ryzyko.

Fort Estramar to bardzo głęboka jaskinia, jej głębokość to ponad 260m. Jest malownicza i tajemnicza. Niestety aktualnie ta piękna jaskinia nie jest dostępna dla nurków.

Pozostaje nam oglądać piękne filmy nagrane przez śmiałków będących tam wcześniej. Ale nie bądźmy smutni, na świecie jest jeszcze wiele innych fantastycznych jaskiń gdzie warto ponurkować.

Oczywiście, nurkowanie jaskiniowe nie należy do łatwy. Należy nie tylko przejść odpowiednie szkolenie, ale również posiadać nerwy ze stali by eksplorować podwodne światy jaskiń.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wielka rafa koralowa

Albania nurkowanie – czy warto tam jechać?